Löneenheten

Löneenheten hanterar lönerna för kommunledningsförvaltningen, samhällsbyggnadsförvaltningen, omsorgsförvaltningen, utbildningsförvaltningen, gode män, Karlshamn Baltic Festival samt förtroendevalda etc.

På Löneenheten arbetar vi även med systemförvaltning för Karlshamns kommuns Personal- och lönesystem Heroma och vi handlägger även pensionsärenden.

Under perioden 20 juni - 21 augusti 2016 har vi telefontid mellan kl 09.00-12.00.

Kontakter

Systemförvaltare/lönekonsult
Anette Persson
Tel 0454-811 47  
anette.persson@karlshamn.se

Lönekonsult vik
Angelica Dahlbeck
Tel 0454-810 62  
angelica.dahlbeck@karlshamn.se

Pensionshandläggare/systemförvaltare
Anna Blomdahl
Tel 0454-811 94  
anna.blomdahl@karlshamn.se

Systemförvaltare/lönekonsult
Anna Broman
Tel 0454-30 75 78  
anna.broman@karlshamn.se

Pensionshandläggare
Ann-Charlotte Svensson
Tel 0454-811 43  
ann-charlotte.svensson@karlshamn.se

Lönekonsult
Cecilia Thomasson
Tel 0454-30 75 88  
cecilia.thomasson@karlshamn.se

Lönekonsult
Christina Eriksson
Tel 0454-811 14  
christina.eriksson@karlshamn.se

Lönekonsult
Christina Gustafsson
Tel 0454-811 89  
christina.gustafsson@karlshamn.se

Lönekonsult
Elisabeth Sikora
Tel 0454-816 39  
elisabeth.sikora@karlshamn.se

Lönekonsult
Gunnel Larsson
Tel 0454- 811 42   
gunnel.larsson@karlshamn.se

Systemförvaltare/lönekonsult
Marie Nilsson
Tel 0454-810 50  
marie.nilsson@karlshamn.se

Lönekonsult
Pia Bengtsson
Tel 0454-819 62  
pia.bengtsson@karlshamn.se
  • Publicerat: 2016-04-26 av annika.risberg@karlshamn.se
Webbredaktörsinloggning

| Glömt lösenord?