Elevforum och elevskyddsombud Vägga Vuxenutbildning

Här finns en kort presentation av de personer som är med i Vägga Vuxenutbildnings Elevforum samt Vägga Vuxenutbildnings elevskyddsombud.

Ordförande
Rektor
Maria Olsson Aasen

Kontakt:
maria.olssonaasen@utb.karlshamn.se

Skyddsombud
Eva Lindholm

Kontakt:
eva.lindholm@utb.karlshamn.se

 

Elevskyddsombud
Jafar Hassani
OMV15:3

Kontakt:
jafar.hassani@utb.karlshamn.se


Elevskyddsombud
Niklas Arvidsson
OMV15:3

Kontakt:
niklas.arvidsson@utb.karlshamn.se


Martin Olsson
Gymnasiala vux

Kontakt:
martin.olsson@utb.karlshamn.se


Ulrika Jonsson
Särskild utbildning för vuxna

Kontakt:
ulrika.jonsson@utb.karlshamn.se


Ann-Kristin Karlsson
Särskild utbildning för vuxna

Kontakt:
annkristin.karlsson@utb.karlshamn.se

 

Ida Helgesson
OMV14:6

Kontakt:
ida.helgesson@utb.karlshamn.se

 

Gloria Piedad Tonnvik
Gymnasiala vux

Kontakt:
gloria.tonnvik@utb.karlshamn.se

 

Sayed Mustafa Hussaini
SFI

Kontakt:
sayedmustafa.hussaini@utb.karlshamn.se

 

Beate Meier
Grundläggande vux

Kontakt:
beate.meier@utb.karlshamn.se

 

Salma Al Sharkass
SFI

Kontakt:
salma.alsharkass@utb.karlshamn.se

 
  • Publicerat: 2016-05-03 av kristoffer.fredriksson@karlshamn.se
Webbredaktörsinloggning

| Glömt lösenord?