Vuxenutbildningens pedagogiska personal

Här hittar du kontaktuppgifter till vår pedagogiska personal.

Kontakter

Lärare i psykologi och samhällskunskap, samordnare gymnasiala vux och ställföreträdande rektor
Åsa Uvgaard Benner
Tel 0454-81659  
asa.uvgardbenner@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: E212
Sign: Br


Lärare i biologi, naturkunskap och kemi
Maria Bernmark
Tel 0454-81524  
maria.bernmark@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: D341
Sign: Bek


Lärare i ekonomi, administration och samhällskunskap
Peter Blomqvist
Tel 0454-81589  
peter.blomqvist@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: B311
Sign: Bqt


Lärare inom vård och omsorg
Inger Björkqvist
Tel 0454-574 560  
inger.bjorkqvist@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A401
Sign: Bst


Lärare inom vård och omsorg
Birgitta Eriksson
Tel 0454-81569  
birgitta.eriksson@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A401
Sign: Ern


Lärare i svenska som andraspråk på SFI
Karola Eriksson
Tel 0454-574 568  
karola.eriksson@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A313
Sign: Eri


Lärare inom särskild utbildning för vuxna
Åsa Erlöv
   asa.erlov@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A222
Sign: Erv


Lärare inom vård och omsorg, religion samt samordnare omvårdnadsenheten
Ursula Frising
Tel 0454-574 571  
ursula.frising@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A304
Sign: Fg


Lärare inom särskild utbildning för vuxna
Emma Gustafsson
Tel 0454-574559  
emma.gustafsson@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A222
Sign: Egn


Lärare i svenska som andraspråk på grundläggande vux
Susanna Jändel
Tel 0454-574 556  
susanna.jandel@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: I103c
Sign: Jel


Lärare inom vård och omsorg
Jeanette Karlsson
Tel 0454-574 572  
jeanette.karlsson1@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A304
Sign: Kon


Lärare i matematik
Max Kim
Tel 0454-574 555  
max.kim@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: I103c
Sign: Kim


Lärare i svenska som andraspråk på SFI, samordnare särskild utbildning för vuxna
Barbro Kouzmine
Tel 0454-81644  
barbro.kouzmine@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A312
Sign: Kze


Lärare i svenska som andraspråk på SFI
Christian Lind
Tel 0454-81584  
christian.lind@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: I103b
Sign: Lid


Lärare i svenska som andraspråk på SFI
Eva Lindholm
Tel 0454-574 566  
eva.lindholm@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A312
Sign: Lie


Lärare inom vård och omsorg
Anna-Karin Lundblad
Tel 0454-574 573  
annakarin.lundblad@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A304
Sign: Lbd


Lärare i svenska som andraspråk på grundläggande vux
Kajsa Mattsson (Tjänstledig)
   kajsa.mattsson@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: I103c
Sign: Man


Lärare i svenska som andraspråk grundläggande vux
Maria Midander Martinsson
Tel 0454-574 569  
maria.midandermartinsson@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: I103c
Sign: Mir


Lärare inom vård och omsorg
Cecilia Nilsson
Tel 0454-574 561  
cecilia.nilsson1@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A401
Sign: Cen


Lärare i svenska som andraspråk, engelska på grundläggande vux och samordnare på grundläggande vux
Ghina Nilsson
Tel 0454-81516  
ghina.nilsson@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: I103c
Sign: Nin


Lärare i datorämnen
Jim Nilsson
Tel 0454-574 558  
jim.nilsson@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: B311
Sign: Non


Lärare i matematik och fysik
Margareta Nilsson
Tel 0454-574 554  
margareta.nilsson1@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: I103c
Sign: Nil


Lärare i svenska som andraspråk på SFI och i engelska på grundläggande vux
Kim Paulson
Tel 0454-574 553  
kim.paulson@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: I103b
Sign: Pan


Lärare i svenska som andraspråk på SFI, Samordnare på SFI
Joakim Persson
Tel 0454-574 567  
joakim.persson@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A312
Sign: Pon


Lärare i svenska som andraspråk på SFI, filosofi
Mathias Rimfjäll
Tel 0454-574 570  
mathias.rimfjall@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A305
Sign: Ril


Lärare i svenska som andraspråk på SFI
Joanna Rybarczyk
   joanna.rybarczyk@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A305
Sign: Ryk


Lärare i svenska som andraspråk på SFI
Agneta Rydell
Tel 0456-574 675  
agneta.rydell@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A313
Sign: Ryl


Lärare i svenska som andraspråk på SFI, Vägledningskoordinator
Anna-Lena Ryman
Tel 0454-81515  
annalena.ryman@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A305
Sign: Ryn


Lärare i historia och svenska som andraspråk på SFI. SFI-koordinator
Anna Rönneholm
Tel 0454-81556  
anna.ronneholm@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A323
Sign: Röm


Lärare inom vård och omsorg, verksamhetskoordinator
Susanne Sellrup
   susanne.sellrup@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A318
Sign: Sol


Lärare inom vård och omsorg
Petra Spogardh (Tjänstledig)
   petra.spogardh@utb.karlshamn.se

Arbetsrum: A304
Sign: Sdh


Lärare i svenska som andraspråk på SFI
Petter Sundberg
Tel 0454-574 565  
petter.sundberg@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A323
Sign: Srg


Lärare i svenska och engelska
Marie Svensson
Tel 0454-81545  
marie.svensson@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: I103b
Sign: Ssn


Lärare inom vård och omsorg, extern uppdragskoordinator
Pernilla Svensson
Tel 0454-574 563  
pernilla.svensson@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A318
Sign: Pes


Lärare i svenska som andraspråk på grundläggande vux
Helen Viétor
Tel 0454-574 557  
helen.vietor@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: I103c
Sign:Vir


Lärare i svenska som andraspråk på SFI
Jani Wallin
Tel 0454-574 564  
jani.wallin@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A323
Sign: Wln


Lärare i engelska på gymnasial nivå, svenska som andraspråk på SFI
Anna-Lotta Wolgast
Tel 0454-574 674  
annalotta.wolgast@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A313
Sign: Wst


Lärare inom vård och omsorg
Maj-Lis Åström
Tel 0454-574 562  
majlis.astrom@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A318
Sign: Åsm


Christina Almfeldt
   christina.almfeldt@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A323
Sign: Asn


Eva Bertilsson
Tel 0454-574 084  
eva.bertilsson@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: C304
Sign: Ben


Eva Bergström
Tel 0454-574 083  
eva.bergstrom@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: C304
Sign: Brn


Lärare i svenska som andraspråk på SFI
Nibal Shammas
   nibal.shammas@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A313
Sign:Shs


Lärare inom vård och omsorg
Maria Tibell
Tel 0454-81676  
maria.tibell@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A401
Sign: Tll


Lärare i svenska som andraspråk på SFI
Philip Ingvarsson
   philip.ingvarsson@utb.karlshamn.se
Arbetsrum: A305
Sign: Ion


Evelina Loyd
  
  • Publicerat: 2017-06-21 av kristoffer.fredriksson@karlshamn.se
Webbredaktörsinloggning

| Glömt lösenord?